7.5.2006 Krajská výstava psů Lysá nad Labem

8. května 2006 v 13:03 | tamča |  Our shows
Ráno jako každé jiné. Budíček v 6,30 hod., svačina, šrumec,takže jsem si myslela, že den jako každý jiný.Ale naopak.Když paniček začal stěhovat i klec, došlo mi, že asi zase někam pojedu na výlet.Bylo krásné slunečné ráno.A opravdu.Jeli jsem se vystavovat.Tentokráte na výstaviště do Lysé nad Labem.Podmínky byly super.Náš kruh č. 8 byl venku,takže to byla nádhera.Spolu se mnou se vystavovali ještě: argentinská doga, německá doga modrá, bumastifové, šarpíci,leonberger,americký buldog a mnoho dalších. V naší kategorii byli 3 SBT. Ve třídě otevřené pejsek paní Zuranové Albert Eliatan, ve třídě mladých já a ve třídě pracovní fenečka MISS MOONSHINE Mariatos.Nakonec jsem si odnesla krásný posudek se známkou V1, Vítěz třídy mladých a postoupila jsem do závěrečného hodnocení o" Mladého vítěze Lysé nad Labem",kde nastupují vítězové třídy mladých z Krajské výstavy a nositelé titulu CAJC z klubových a speciálních výstav. V konkurenci 15 feneček, jsem postoupila do užšího výběru mezi 5 nejhezčích,ale na stupínek vítězů jsem nedosáhla.Ale i tak to byl můj velký úspěch.
Ve 14,30 začala soutěž " Mladý vystavovatel".Tak to byla pro změnu zase výstavní premiéra naší Ivanky a musím říci,že si se mnou vedla bravůrně.I když jsem byla už dost unavená,tak jsem Ivču i poslouchala.Dostala jsem za to od ní pamlsky,ňam.
 A co nás řekl pan rozhodčí  Petr Řehánek / CZ / 

13.měsíční fena, odpovídá věku, ušlechtilá hlava, tmavé oko, nůžkový skus, hluboký hrudník, pevný hřbet, ocas správně nasazen i nesen, úhlení končetin v pořádku,pravidelný pohyb


více ve fotogaleri KVP Lysá nad Labem


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Střížová Francouzová Simona Střížová Francouzová | E-mail | Web | 9. května 2006 v 16:01 | Reagovat

No děvčata co dodat.Děláte nám jen samou a velikou rodost.Jste bojovnice a úspěch vám právem patří.Z Fransimo Bohemia jen veliký pozdrav a především GRATULUJEME k pěknému úspěchu!!!!

2 Emo Emo | Web | 27. září 2007 v 23:30 | Reagovat

Slusi vam to tam:) Ja se vystav obcas taky zucastnim, ale pasivne:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama